Camping Starnbosch is verkocht

DALFSEN – STERREBOS – Camping Starnbosch, één van de allermooiste kampeerparken in deze omgeving,  is verkocht. De voormalige eigenaar de heer Jan Schrijver ( ook vaak aangezien als “de boswachter”)  had het beheer de laatste 10 jaar al uit handen gegeven aan de hardwerkende Rolf en Barbara Halverhout. Maar zoals hij al aangeeft: ik ben ook geen 18 jaar meer, heb ik besloten de boel te gaan verkopen.

 

Jan Schrijver (Jan van de vosboer)

Als een dergelijk bedrijf te koop staat, kan je er wel vanuit gaan dat daar erg veel belangstelling voor is.  Een huis wil vooral in deze tijden nog wel eens een paar jaar te koop staan, maar hier bij dit object praten we over een paar weken. Er was zoals gezegd zeer veel belangstelling voor dit bedrijf, dat bijna helemaal klaar is voor de toekomst. Enorme investeringen zijn er geweest op dit terrein, zoals de IBA, elektrische aansluitingen (allemaal bedragen wat je in de grond stopt en  er weinig voor terug ziet)

Hier een plaatje van de aanbouw van de overdekte zwembad

En als laatste werd vorig jaar het overdekte verwarmde zwembad nog geopend, samen met de Dalfser Burgemeester Han Noten. De heer Jan Schrijver, die daar (buiten zijn militaire diensttijd om) hier zijn hele leven heeft doorgebracht. Natuurlijk ligt dat emotioneel wel een beetje gevoelig om zoiets van de hand te doen. Want ik ben daar geboren, heb de hele familie daar bijna zien geboren, zien opgroeien en ook weer het ouderlijk huis weer zien vertrekken. En nu was ik zelf aan de beurt.
Nu ga ik het gewoon wat rustiger aan doen. De koper en dus de nieuwe eigenaar van camping Starnbosch is Robbin van den Heuvel. Robbin is een bijna geboren zakenman. Alles op het gebied van kamperen is hem niet vreemd. Om te vertellen dat hij in de voortent geboren is, gaat net iets te ver. Maar zijn ouders hadden in Giethoorn een camping en op die plek is hij geboren.  Dus van kinds af aan alles meegemaakt wat met kamperen te maken heeft. Robbin heeft er vreselijk veel zin in. Afgelopen vrijdag 1 maart was de overdracht en daarna spraken we nog even met hem. Het voelt wel heel raar hoor, dat je nu echt eigenaar bent van zo’n groot en vooral mooi park.   Ik denk even een beetje plagen: Ja Robbin, nu ben jij ook een van de Dalfser rentmeesters. Het is wel even wennen hoor! Robbin komt heel spontaan over, nog net geen 40 jaar en gaat zo gauw het maar kan aan de slag. Gelijk maandag al, want er moet nog zo veel gebeuren, want binnen 4 weken gaat de poort al letterlijk en figuurlijk open voor het nieuwe seizoen. Een toiletgebouw moet nog onder handen worden genomen, er moet nog gesnoeid worden, noem maar op. Dat hij er zin aan heeft dat bleek wel, want zaterdag al was hij al met een hele ploeg mensen druk bezig. Ik wil heel graag samenwerken met “de buurman”, toevallig de sponsor van deze site: restaurant partycentrum Het Boskamp. Want we kunnen elkaar alleen maar versterken, ten gunste van de gast. Die moet straks na hun verblijf terugkomen en daar mag best een stukje muziek en andere levendige dingen bij! Leven in de brouwerij, een beetje reuring, dat wil hij en dat willen ook de gasten. 
ANWB
De score van de ANWB is  heel goed:  een cijfer 8.3 dat is echt super, en het restaurant (onder eten en drinken) scoort hierbij zelfs een cijfer 9.3. Wij van Dalfsennet wensen Robbin ontzettend veel succes met voor hem de start van deze onderneming. Wat we al noemden, Robbin heeft meer bedrijven o.a. enkele grote tankstations en Bruna winkels. Dus hij kent al heel wat van het zakenleven. Ook Dalfsenaren zijn van harte welkom om straks eens een kijkje te komen nemen of om zelf te komen kamperen. Want achter de slagboom merk je echt niet dat je dan in Dalfsen zit. U kunt ook even kijken op de site van de camping www.starnbosch.nl en die ook op die van zijn buurman www.hetboskamp.nl Mochten er ontwikkelingen zijn, daar in het prachtige Sterrebos, dan kunt u het uiteraard het eerste lezen op www.dalfsennet.nl , maar dat weet u.

Artikel delen: