Soeslo, een joekel van een boom en…..

SOESLO – Soeslo beslist een wandeling waard door dit mooie bosgebied met twee mooi gerestaureerde hooibergen en het gerestaureerde landhuis met schuren. Alles is particulier bewoond. Een prachtig wandelgebied om te genieten van de rust.

 

 

 

 

Een joekel van een eikenboom rond aan het wandelpad rond de weide, een stamomtrek van meer dan 6 meter, waar vind je die nog.

 

De bloembollen schieten werkelijk uit de grond, met een paar weken zal het bos er hier weer kleurrijk uitzien. In het bos staan de bijenkasten weer opgesteld die voor de jaarlijkse honing moeten zorgen.

Een oude beukenhaag is in de laatste 50 jaar niet gesnoeid en dreigt een daarna nieuw aangeplante haag alweer te overwoekeren.

 

Verder in het bos een mooi vennetje waar je echt tot rust komt.
Dus ga hier eens genieten als het voorjaarszonnetje er door komt, zo dicht bij de stad en zo onbekend, maar bijzonder mooi!

 

Artikel delen: