
STAPHORST – Dit jaar is het al weer 15 jaar geleden dat het zwembad verbouwd is en dat er is begonnen met het geven van aquasporten. Aquarobic, aquajoggen en trimzwemmen waren de eerste groepslessen waaraan deelgenomen kon worden.
In de loop van de jaren zijn er heel wat aqua-sporten en doelgroep-lessen bij gekomen, o.a. aquagym, aquafitness, zwangerschaps-zwemmen en aquazumba.
In die 15 jaar hebben er een groot aantal mensen deelgenomen aan de aquasporten. Er is zelfs een groep van bijna 70 mensen die dit al een dikke 10 tot 15 jaar doet. Het was dus tijd om deze jubilarissen eens in het zonnetje te zetten.
Daarom werd er dinsdag 26 februari 2013 een Staphorster avond gehouden in zwembad “De Broene ‘Eugte”.
De avond begon met een half uurtje aquasporten in het instructie en wedstrijdbad van het zwembad.
Ondertussen was er in de hal een markt, met kraampjes met een demonstratie van stipwerk, tassen van Staphorster stoffen en sieraden met Staphorst stipwerk.
Onder het genot van een kop koffie of thee met een versgebakken kniepertie
kon men genieten van live muziek.
Om 20.00 uur werden de jubilarissen in het zonnetje gezet. Er werd kort wat verteld over de groep waar ze in zwemmen. Iedereen kreeg een bloemetje en er werden natuurlijk veel foto’s gemaakt. De oudste deelneemster die gehuldigd is, is mevrouw Knoll. Zij werd die week 89 jaar oud.
Na de huldiging kon men kijken naar een spectaculaire mode show van badmode met Staphorster stipwerk, gemaakt door Gerard van Oosten, en kinderen van de familie Haasjes met Staphorster kleding aan.
Het was een avond waarop zwembad Staphorst de mensen wilde bedanken dat men hier al zo’n lange tijd deelneemt aan een aquasportles.
Aan de reacties van alle mensen te horen was het een geslaagde avond.
Binnenkort komt de gemaakte film en alle foto’s ook op de site van het zwembad: www.zwembadstaphorst.nl.

