VELDHOEK – zeker ook dit jaar hebben we weer een paasvuur in de buurt van de Veldhoek. Wederom op het land van Wim Hekkert aan de Oude Dalfserweg thv nr. 10. Vorig jaar haalden we zelfs de nationale media, aangezien een of andere onverlaat het nodig vond de dinsdag voorafgaand aan Pasen de reeds behoorlijk grote paasbult in de fik te steken. Gelukkig ging alles verder goed, want er stond een bemester vlak in de buurt van de bult.
Maar de eigenaar kon op tijd worden gewaarschuwd om het kostbare gevaarte wat te verplaatsen. In overleg met de intussen gearriveerde brandweer is de bult vervolgens gecontroleerd afgebrand. In de paar dagen daarna bleek dat we in deze buurt in staat zijn in een razend tempo een nieuwe paasbult te maken. Volgnes mij beschikken we nu over een Nederlands record “‘opbouw paasbult”.
Ook dit jaar dus weer. De komende zaterdagen in maart 9, 16, 23 en 30 maart kan ’s morgens van 9 tot 12 uur weer snoeihout worden aangeleverd. De kosten bedragen € 5 voor 1 aanhanger of €10 voor meedere aanhangers. Wij verzorgen het lossen van de aanhangers en mocht het terrein te nat blijken voor personenauto’s, regelen wij het transport met een tracor. En natuurlijk is iedereen welkom bij het onsteken op 1e paasdag rond 20.00u.

