DALFSEN – Slapen is voor veel mensen een probleem. Daarom organiseert Mindfit (onderdeel van de Dimencegroep) de cursus ‘Beter slapen: doe het zelf!’ voor inwoners van de gemeente Dalfsen. De cursus bestaat uit drie bijeenkomsten en vindt plaats op 21 mei, 4 juni en 25 juni 2013 van 13:30 – 15:30 uur bij De Trefkoele, Ruigedoornstraat 108 in Dalfsen.
We brengen ongeveer een derde van ons leven slapend door. ’s Nachts krijgen we weer nieuwe energie voor de volgende dag. Slecht slapen kan dan ook grote invloed hebben op je leven overdag. Gevolgen van langdurig slecht slapen kunnen bijvoorbeeld zijn: moeheid, irritatie, spanningsklachten en concentratieproblemen.
Veel mensen hebben wel eens een periode met slaapproblemen, gelukkig zijn die vaak van voorbijgaande aard. Het gaat dan meestal om te weinig slaap door moeilijk inslapen, slecht doorslapen en te vroeg wakker worden.
Maar wat is een normaal slaappatroon, wanneer wordt er gesproken van slaapproblemen en hoe ontstaan deze? Wat kunt u zelf doen en helpt slaapmedicatie?
Deze vragen staan centraal in de cursus die gegeven wordt door Mw. C. te Riele, trainer/coach bij Mindfit.
Voor informatie en aanmelden: Secretariaat Mindfit, (038) 469 26 08 of Zwolle@mindfit.nl. Ook kunt u onze website bezoeken, www.mindfit.nl.
Over Mindfit
Bij Mindfit kan iedereen terecht met psychische problemen of vragen hierover. We bieden een passende oplossing waardoor iemand weer grip op zijn leven krijgt. Bijvoorbeeld in de vorm van advies, een training of persoonlijke behandeling. Onze deskundige medewerkers zijn altijd in de buurt.Het is dus geen beddenfabrikant wat ze eigenlijk zou denken.

