DALFSEN – HOONHORST – (van onze sportverslagever Jos Ramaker) Onder prima weersomstandigheden en veel publiek werd begonnen aan de altijd moeilijke derby tegen Hoonhorst, de eerste minuten waren hoopvol voor Dalfsen. Met name waren er goede mogelijkheden op naam van Remco Hultink, maar hij faalde in de afwerking. Na de eerste 20 minuten goed door te zijn gekomen voor Hoonhorst, kreeg Hoonhorst meer grip op de wedstrijd. Hierdoor werd Hoonhorst sterker in de duels, wat in de 27e minuut de 0-1 opleverde voor Hoonhorst op naam van Brenden Eijkelkamp.
De rust werd met de 0-1 stand op het scorebord bereikt. Na rust kon Dalfsen niet als collectief de gelijkmaker forceren. Man van de wedstrijd bij Hoonhorst was keeper Herman de Ruiter, hij was heer en meester binnen zijn zestien. Dalfsen bleef aandringen maar in de uitslag van deze wedstrijd kwam geen verandering meer, de einduitslag was na 90 minuten spelen 0-1 in het voordeel van Hoonhorst. Aansluitend vond de uitslag van de verloting plaats, een aangeboden dinerbon voor twee personen door Cafe Rest. “het Roode Hert”, deze werd gewonnen door selectiespeler Ricardo van Els.
Hoonhorst maakt zich op voor de nacompetitie en Dalfsen speelt nog een uitwedstrijd tegen Wesepe maar heeft de promotie naar de 4e klasse al veilig gesteld. Volgende week speelt Dalfsen de laatste uitwedstrijd, in en tegen Wesepe, aanvang 14.00 uur.




