DALFSEN – De hele dag zijn er tal van activiteiten in en rond Dalfsen. Houdt u in ieder geval deze datum gereserveerd, en wijs ook uw vrienden en kennissen op deze bijzondere dag welke een leuke traditie gaat worden in Dalfsen
Vanaf 10.00 uur
Gratis fietsroute van 16 en 28 kilometer, gratis bezichtiging van monumenten en tuinen.
Rustpunten bij: Het Boskamp, Boerhoes en molen de Fakkert
Open Kassen: Eef Stel
Vanaf 10.00 uur
Gratis prachtige wandelroute van 8,5 en 15 kilometer langs paaltjes met rustpunt onderweg en bezoek aan de koeienkeuring en monumenten.
11.00 – 17.00 uur
Streekmarkt bij de Westermolen, molen is hele dag open. Optreden van muziekkorps Excelsior en Troubadours
14.00 – 22.00 uur
11e Dalfser Bierfestival. 15 brouwers van speciale bieren uit heel Nederland en Duitsland laten hun mooiste bieren proeven op het Kerkplein.
14.30 – 15.00 uur
Door de stichting OktoberFest Dalfsen wordt vanuit het dorp de meiboom naar de brug vervoerd en met touwen en veel spierballen overeind gezet.
10.00 – 17.00 uur
Hereford koeienkeuring, achter het station, naast Huis den Berg
11.00 – 17.00 uur
Open Monumenten verspreid langs de routes en in het dorp en op het platteland, zoals de tuinen van kasteel Rechteren, Huize Den Aalshorst en de molen van Fakkert in Hoonhorst , Huis Hessum met optreden van Zanglust, RK Cyriacuskerk Dalfsen met optreden Muziekvereniging Excelsior
11.00 – 17.00 uur
Preuvenement: De Dalfser horecabedrijven presenteren zich bij hun zaak en op het kerkplein en laten de gasten tegen een kleine vergoeding heerlijke hapjes proeven. Daarnaast organiseert de horeca kookworkshops voor kinderen en volwassenen. De workshops zijn gratis je kunt je opgeven vanaf 13.00 in de Horeca tent op het Kerkplein.
10.00 – 16.00 uur
De vm. synagoge biedt tijdens Proef Dalfsen de bezoekers ook dit jaar weer een gevarieerd cultureel en muzikaal programma. Vanaf 10.00 uur kunt u optredens verwachten van Geertruida Klaassen en haar zanggroep, het koor Cantabilé o.l.v. Dick Idema, duo ViP met viool en piano, lezingen van Antoon Wolfs over het joodse leven in Dalfsen en het trio Haberyv, gevormd door Hans Bak, Bertil Uittenbogaard en Yvonne te Woerd. Zij spelen klassieke muziek voor klarinet, viool en piano.
De tijdstippen van de diverse programma-onderdelen worden later bekendgemaakt, o.a. op het publicatiebord van de vm. synagoge, Julianastraat 18.
Vanaf 16.00 uur
Akoustische muziek op het Kerkplein
Vanaf 22.00 uur
Muziek voor de jeugd. Met optreden van Fake ID uit Nijmegen en DJ JULES!!


