Pinnen  mag

Pinnen mag

DALFSEN – De nieuwe campagne is de opvolger van Klein Bedrag? Pinnen mag! Die vanaf 2007 werd ingezet. De campagne heeft op het gebied van pinstimulering veel gebracht. Het aantal pintransacties is in de afgelopen jaren sterk gestegen, vooral als het gaat om kleine bedragen. Maar de slogan heeft zijn doel bereikt en begint nu aan kracht te verliezen. Tijd voor een nieuwe slogan die duidelijk en vriendelijk is, maar ook weer niet te dwingend want u wilt graag zelf bepalen hoe u betaalt. Vandaar de slogan: Pinnen, ja graag. Deze slogan is nieuw, maar klinkt vertrouwt.Met de aftrap van de campagne Pinnen, ja graag wordt de voorkeur van ondernemers voor betalingen met pin, ook bij kleine bedragen, onder de aandacht gebracht. Om aandacht te vragen voor de onnodige hoeveelheid contant geld in winkels zullen vele burgemeesters, waar onder Han Noten en Onno Hoes, het voorbeeld geven.

Vandaag deed burgemeester Han Noten van de gemeente Dalfsen zijn contante geld voor een week in de kluis. Hij gaat een week lang alleen met zijn betaalpas afrekenen en steunt daarmee de campagne Pinnen, ja graag. Veel consumenten denken dat ze snackbars, bakkers en andere winkeliers ondernemers een plezier doen met cash, maar het tegendeel is waar. Met de campagne laten de ondernemers zien dat ze vanwege veiligheid, gemak en kosten liever pinbetalingen hebben.

De burgemeester vertelde dat hij meedoet omdat pinnen niet alleen gemakkelijk is maar ook veilig: “Veiligheid is ook gedrag van mensen en pinnen hoort daar bij”.

 

Een week zonder contant en alles pinnen …. Kunt u dit ook? Want Pinnen is veel veiliger dan contanten. Niet voor niets hangt bij Het Boskamp een bordje: overval of inbraak heeft hier geen zin, want iedereen betaalt hier per Pin.

Artikel delen: