DALFSEN – Zaterdag 19 oktober – Dalfsen SVD C2 – SVI C5. Aangezien C2 uit de beker lag en er dit weekend alleen bekerwedstrijden gespeeld werden, was een oefenwedstrijd een mooie gelegenheid om toch het ritme vast te houden. Via een doorgestuurde mail van Robin met interesse voor een wedstrijd van SVI was de oefenwedstrijd geregeld. Maarten, Justin en Delano hadden afgezegd en Casper en Bryan waren de vervangers.
Het was weer een super voetbaldag; mooie temperatuur en een zonnetje. De wedstrijd begon iets eerder dan gepland was waardoor sommige supporters wat doelpunten gemist hebben.
Dalfsen begon goed aan de wedstrijd door de bal goed rond te spelen en afwisselend de bal breed en diep te spelen. Resulteerde in verschillende kansen waar bij één goed afgerond werd door Niels na een mooie pass van Casper; 1 – 0. SVI kon er niet veel tegenover stellen en Daan wist er 2 – 0 van te maken door op snelheid zijn tegenstander achter zich te laten en de keeper prachtig te passeren met een geplaatst schot. De keeper van SVI oogde niet zelfverzekerd omdat menig bal van de keeper ingeleverd werd bij een SVD C2 speler. Bij de 3 – 0 van Daan zag de keeper er ook niet goed uit. Casper schoot de bal hoog in waar Daan goed op reageerde en de keeper compleet mis tastte.
Er waren nog verschillende kansen waaronder een goed genomen corner van Rowan die bijna in één keer in het doel verdween maar net voor de lijn gered werd.
Steven stond weer een prima partij te keepen en haalde, samen met de verdedigers van C2, alle gevaar voor de aanvallers van SVI weg.
Het bleef 3 – 0 tot aan de rust waar niets aan afgedongen kon worden.
De tweede helft van SVD was minder in vergelijking met de eerste helft. SVI kreeg meer kansen maar was niet echt doel gevaarlijk. Ook Dalfsen creëerde nog kansen waaronder opnieuw een corner van Rowan die opnieuw bijna in één keer het doel in ging. Het bleef 3 – 0 tot 10 minuten voor tijd. Matthijs en Rowan wilden graag een keer in de voorhoede spelen dus Rens en Daan voorstopper en laatste man en Matthijs en Rowan naar voren. Denk dat Daan en Rens nu wel weten dat verdedigend spelen best wel moeilijk kan zijn want in de eerste beste aanval waarbij ze verdedigend moesten optreden kon een SVI aanvaller scoren. Steven was er nog dicht bij maar de bal ging in het doel; 3 – 1. Dit was uiteindelijk ook de eindstand. Leider/trainer van SVI vertelde dat zijn team nu ook weer wist wat verliezen was want ze hadden in de competitie nog geen wedstrijd verloren. Al met al een mooie wedstrijd waar SVD C2 de terechte winnaar was. Dit moeten we vasthouden voor de volgende competitiewedstrijd volgende week zaterdag. Dan spelen we uit tegen CSV ’28 C4.Auteur: Leider C2 |

