Nieuw in Dalfsen: Bij Meester Dennis

DALFSEN – Hallo! Mijn naam is Dennis van Zwieten, bijspijker-leraar. Ik ben gediplomeerd Pabo-leraar en afgestudeerd psycholoog. Ik woon in Zwolle, samen met Ilse en onze dochter Fee. Ik merk dat, door de grootte van de klassen van tegenwoordig, sommige kinderen buitenboord dreigen te vallen. Doordat ze het niveau niet aankunnen, of omdat het tempo niet bij ze past. In een grote klas is daar niet altijd tijd of aandacht voor. Sommige kinderen lopen achterstand op, hebben extra uitleg nodig of hebben motivatieproblemen.

Allerlei problemen die zich op kunnen stapelen, en waardoor het kind minder plezier heeft op school. Heel jammer. En niet nodig. Een kind moet juist plezier hebben, leren kan heel leuk zijn!

Daarom richt ik me op bijlessen voor kinderen op de basisschool en de 1e en 2e klas voortgezet onderwijs. Door persoonlijke begeleiding, kan ik samen met het kind focussen op de gebieden die extra aandacht vragen.

Bij het kind thuis, tijdens BSO-uren, of op verschillende locaties bij u in de buurt.

 

In overleg met ouders en kind stellen we samen een programma op.

Aandachtsgebieden kunnen bijvoorbeeld zijn:

•extra uitleg, achterstand wegwerken

•cito training

•zelfstandig leren plannen

•motivatie

•persoonlijke groei, vergroten van het zelfvertrouwen

•extra aandachtbehoefte door bijv. dyslexie, beelddenken of dyscalculie

•speciale vakgerichte training.

 

Alles is maatwerk. Meester Dennis gaat altijd uit van het positieve, het plezier van het kind staat voorop.

Bent u enthousiast geraakt of wilt u meer weten, kijk op www.bijmeesterdennis.nl

Met vriendelijke groeten,

Meester Dennis

 

Artikel delen: