De Brug is 50! Geert Gefeliciteerd! - Foto: Robert Bril
Foto: Robert Bril

De Brug is 50! Geert Gefeliciteerd!

DALFSEN – Geert Bruggeman’s huis aan het Engberserf lijkt tijdelijk meer op een vrachtauto dan op een woning. Dit ter ere van zijn 50-ste verjaardag en tegelijkertijd ook omdat hij in een andere vrachtauto gaat rijden voor zijn werkgever Westerman Logistics.

Jarenlang reed hij in een DAF (DAF CF) maar met het bereiken van de vijftigjarige leeftijd is hij eindelijk MANs genoeg om in een MAN te mogen rijden, en wel in een MAN TGX XXL 18.440. Voor meer technische details kan men bij Geert terecht.

Samen met familie en vrienden moest dit uitbundig worden gevierd alvorens hij ’s avonds moe maar voldaan in z’n mandje kon stappen. Dit mandje stond voor de gelegenheid in Het Klooster van Dalfsen, met dank aan Faunaland Kloosterman.

 

Foto's 2
De Brug is 50! Geert Gefeliciteerd! - Foto: Robert Bril
Foto: Robert Bril
Artikel delen: