USV niet langs Nieuw Heeten 1-1

USV niet langs Nieuw Heeten 1-1

NIEUWLEUSEN – In een herfstachtig decor en met een straffe wind, die dwars over het veld blies, kwam USV op sportpark Hulsterlanden tegen Nieuw Heeten niet verder dan een 1-1 gelijkspel. Op basis van de uitgespeelde kansen had de thuisploeg in het eerste half uur al riant voor moeten staan. Een viertal uitstekende mogelijkheden konden echter niet door de blauwwitten in doelpunten worden omgezet.

De openingstreffer viel in de 26e minuut verrassenderwijs aan de andere kant van het veld. Koen Kemper van Nieuw Heeten verschalkte doelman Damian Scholten met een goed genomen vrije trap, 0-1. USV pakte na deze teleurstellende achterstand de draad snel weer op en bleef met gevarieerd aanvalsspel de defensie van de gasten bestoken. Vlak voor rust had dit ook succes toen Rick Timmerman de bal langs doelman Sjoerd Nieuwenhuis kon schuiven, 1-1.

In de tweede helft leek USV nog beter in de wedstrijd te groeien. Ook nu kreeg het team van coach Theo van ’t Zand veel ruimte om de achterhoede van Nieuw Heeten aan flarden te spelen maar te vaak werden één tegen twee situaties niet slim uitgespeeld. Rick Timmerman had in de slotfase de winnende goal op zijn schoenen maar de ervaren aanvaller speelde de bal vrij voor keeper Nieuwenhuis te ver voor zich uit. Beide partijen moesten dan ook uiteindelijk genoegen nemen met dit gelijke spel.

Zondag staat op sportpark ’t Asspel de uitwedstrijd tegen Mariënheem op het programma. Om 14.00 uur trapt USV dan af tegen de nummer twee in de rangschikking.

 

Artikel delen: