DALFSEN – Het heeft wat voeten in de aarde gehad, maar we kunnen nu melden dat het zover is. Vanaf 18 februari heeft Dalfsen zijn eigen huis-aan-huis kwartaalmagazine: DalfsenNet.nl Magazine. We streven met het magazine hetzelfde doel na als de website DalfsenNet.nl. Wij willen met dit magazine laten zien wat Dalfsen beweegt, wat er gebeurt en welke initiatieven er getoond worden.
Uiteraard willen we met deze ‘glossy’ magazine de lokale bevolking voorzien van nieuws, alleen dan in de vorm van mooie achtergrondartikelen rond zaken die spelen in de periode dat het magazine verschijnt.
Zoals een goed tijdschrift betaamt, kent ook DalfsenNet.nl Magazine een aantal vaste rubrieken die we steeds laten terugkeren in elk volgend nummer. Deze rubrieken zullen ook in de komende edities steeds meer uitgewerkt worden.
Uiteraard kunnen we dit niet alleen. We willen het magazine dan ook graag maken met de inbreng van de inwoners, bedrijven, politiek en de gemeente Dalfsen. Daarom zijn we ook erg nieuwsgierig naar uw mening over de eerste editie. We staan open voor complimenten, maar uiteraard ook voor kritische noten en tips. Deze kunt u mailen aan magazine@dalfsennet.nl
Uiteraard willen we wat extra ruchtbaarheid geven aan het verschijnen van het eerste nummer. We hebben Han Noten, de burgermeester van Dalfsen, bereid gevonden om op donderdag 13 februari het eerste exemplaar te overhandigen aan de medewerkers van DalfsenNet.nl, aan Bob Alfrink (voorzitter Ondernemers Vereniging Lemelerveld) en Chris Brandsema (voorzitter Ondernemend Dalfsen).
Dat deel is een besloten bijeenkomst waarbij iedereen die hier aan heeft meegewerkt zoveel mogelijk aanwezig zullen zijn. Dit tot 19.30 uur zal duren.
Alle kijkers van Dalfsennet (U dus)Â zijn om en na 19.30 uur welkom bij Het Boskamp om dit magazine in te zien. Vooral inzien herhalen we nog even. Het kan nog niet meegenomen worden, want de 18e komt het bij alle huisadressen in de brieven bus.(even die dag de JA / NEE sticker op de brievenbus afplakken, anders loop je het mis) Vanaf 19.30 uur krijgt iedereen een kop koffie aangeboden door partycentrum Het Boskamp. Wilt u meer consumeren (dat hopen we eigenlijk wel) dat is dan voor uw eigen rekening. Want de vrijwilligers van Dalfsennet hebben niet zo veel centjes, omdat ook te kunnen gaan bekostigen. Tevens zal er gelegenheid zijn kennis te maken met vrijwilligers van Dalfsennet en de uitgever van het magazine.
Ook denken en hopen we, dat er ook nog heel wat van de genodigden zullen blijven hangen, langer dan 19.30 uur. Want dan kon het nog wel eens een gezellige netwerkavond gaan worden daar in het bos.
Wij zouden het erg leuk vinden om u deze avond te mogen begroeten.
U kunt dat mailen naar: magazine@dalfsennet.nl (vermeld als onderwerp: Overhandiging DalfsenNet.nl Magazine).
Datum: 13 februari 2014. Tijd: 19.30 uur. Locatie: Partycentrum Het Boskamp, Sterrebosweg 2, Dalfsen.
Met vriendelijke groet,
DalfsenNet.nl & Team Twenty Four Webvertising BV (uitgever DalfsenNet.nl Magazine)


