Starters in Beweging biedt ondernemers kennis en zichtbaarheid

Starters in Beweging biedt ondernemers kennis en zichtbaarheid

DALFSEN – Hoge waardering van ondernemers leidt tot tweede editie Starters in Beweging. Starters beschikken over hun eigen vakkennis en specialisme, maar zijn minder ervaren in het ondernemer-schap. Ondernemerscoaches Heidy Bolwijn en Wilma Nijboer brengen deze twee elementen samen op het event Starters in Beweging. Op 27 maart wordt het event voor de tweede keer gehouden in Zwolle, ook nu in samenwerking met IkStartSmart van de Kamer van Koophandel. Het delen van expertise en ervaring met mede-starters staat centraal, met als doel het versterken van ondernemerscompetenties.

Het interactieve programma bestaat uit workshops, speedcoaching, intervisie en een Durftevragen-plein, met volop gelegenheid tot netwerken tijdens de koffiebreaks en Ubuntu-lunch.

Meer informatie over het programma is te vinden op www.startersinbeweging.nl. Daar kun je je ook aanmelden.

 

Het initiatief

Heidy Bolwijn en Wilma Nijboer, beiden coach van IkStartSmart* van de Kamer van Koophandel Oost Nederland, verzorgen regelmatig workshops voor ondernemers. Daar viel hen op hoeveel starters elkaar te bieden hebben, hoeveel plezier en kracht het geeft om elkaars talent te ervaren en om te leren van elkaar. “Het is opvallend hoe gemakkelijk er interactie ontstaat binnen een groep van startende ondernemers. Misschien door het gevoel ‘onder gelijken’ te zijn of men voelt minder prestatiedruk. Hoe dan ook, er ontstaat heel snel een sfeer van geven en delen. En dat is prachtig om te zien”, aldus Heidy.

Om die interactie te stimuleren ontstond het idee een dag te organiseren vóór starters en dóór starters. Wilma: “Met Starters in Beweging bieden we starters een podium om te groeien in zichtbaarheid en zelfvertrouwen en om hun expertise te delen met mede-starters.” Een initiatief dat in een behoefte voorziet: het eerste event werd met gemiddeld een ruime acht gewaardeerd en ontving veel positieve reacties. Deelnemers van vorig jaar pakken nu in maart zelf dat geboden podium en delen hun expertise in een workshop of speedcoach-sessie. Ook het organisatieteam is versterkt met zes startende ondernemers. “En dat is precies de beweging die we voor ogen hebben”, aldus de initiatiefneemsters. “We willen een dag bieden waar je energie van krijgt, inspiratie en zelfvertrouwen. Dat is zeker gelukt tijdens het eerste event en we zijn ervan overtuigd dat het nu weer lukt!”

 

Programma

Het aanbod bestaat uit acht workshops: zakelijk bloggen, klantwerving met het Business Model Canvas, crowdfunding, WordPress, verkoopvaardigheden met DISC, timemanagement, omdenken en financiën. Er zijn diverse speedcoaches aanwezig met expertise in bijvoorbeeld social media, communicatie of vormgeving. Er is bovendien een DurfTeVragen-plein en een Intervisie-ronde. Meer informatie staat op www.startersinbeweging.nl, waar je je online kunt aanmelden.

 

Kosten : € 95,= pp excl. BTW

BeweegSamen-korting : geef je samen op met een andere starter en ontvang beiden 25% korting.

Locatie : ROC Landstede, dokterspad 2, Zwolle

van 9.30 – 16.30 uur

Meer informatie & aanmelden : www.startersinbeweging.nl

 

Artikel delen: