Uitleg Matthäus Passion.

DALFSEN – Het is nog maar even tot Pasen en er zal op diverse plaatsen door vele zangverenigingen de Matthäus Passion worden uitgevoerd. Het is wel bijzonder dat vooral in Nederland het een traditie is geworden om dit oude muziekstuk van Bach in de lijdenstijd ten gehore te brengen. Behalve dat de muziek zeer gewaardeerd wordt is ook de tekst bijzonder inhoudsvol. Maar Bach heeft nog veel meer in dit stuk gelegd. En hierover gaat niemand minder dan Martien Hovestad vertellen.Hij laat vele delen horen, legt uit en kan hierover zeer boeiend vertellen.

Martien Hovestad is o.a.dirigent van het Meander Vocaal uit Zwolle. Samen met het toonkunstkoor “Caecilia” zingt het Meander Vocaal mee in de Matthäus Passion in de Dominicanenkerk te Zwolle op 15 april.

Voor slechts 5 euro een boeiende avond waarvoor wij u willen uitnodigen. U zult hierdoor zeker het beluisteren van de Matthäus Passion nog meer gaan waarderen en begrijpen.

Maandagavond 24 maart in de Grote Kerk te Dalfsen om 20.00 uur.

 

Artikel delen: