Kampioenswedstrijd SV Dalfsen 5

Kampioenswedstrijd SV Dalfsen 5

DALFSEN – Om 12:00 werd er afgetrapt voor de kampioenswedstrijd van SV Dalfsen 5, tegenstander was SV Zwolle of eigenlijk een combinatieteam van verschillende Zwolse verenigingen aangezien de meeste spelers elkaar niet eens kenden bij naam, en de nummer 10 niet eens wist aan het einde van het seizoen dat ze geen dug outs hadden langs de velden. Afijn na al vroeg op een 0-1 voorsprong te zijn gekomen door een doelpunt van Ronald Kooiman kregen wij de uitgelezen kans om op een 0-2 voorsprong te komen door een strafschop, helaas werd deze strafschop van Jelle Spies gestopt door de Keeper aan Zwolse zijde. Niet heel veel later kwamen de mannen uit Dalfsen toch op een 0-2 voorsprong door een matige voorzet van Jan-Willem Amsink wist Joris Grolleman uiterst beheerst binnen te koppen, volgens onze grote kleine strijder Alwin Reimert was het nu al wel beslist.

 

Wat er vervolgens gebeurde zag niemand aankomen, de scheidsrechter gaf een strafschop aan SV Zwolle wegens een handsbal waarvan iedereen kon zien dat hij het NIET kon zien en het vermoedelijk ook geen hand aan te pas kwam, toch wist onze keeper Niek Meijer deze te pareren, echter wegens zijn ietwat mindere reflexen die ochtend lukte het hem niet om de rebound te pakken te krijgen, conclusie 1-2. Gelukkig wist Superspits Joris Grolleman voor rust nog de 1-3 binnen te tikken waarna de leiders in de rust verschillende zaken konden gaan omzetten. Onder andere Supersub Twan Ruiterkamp mocht opdraven, Supersub Twan gaf gelijk na rust een  assist op Adri Lindeboom die deze assist zeer nauwkeurig afrondde vanaf 25 meter met een No-Lookje in de verre hoek 1-4. Eigenlijk verdiende deze actie van Twan gelijk al een publiekswissel en niet veel later was het deze jongen ook gegund om deze Publiekswissel te nemen. Toen Twan eenmaal het veld geruimd had kwam onze cult held Paultje  in het veld, deze gaf gelijk een Barcelona balletje (dat vond alleen hijzelf) op Adri Lindeboom, Aad wist deze bal beheerst over de keeper heen te stiften en zo de stand op 1-5 te zetten.

 

Terwijl het kampioenschap al lichtjes werd gevierd langs de lijn was de honger naar doelpunten nog niet over bij iedereen. Er kwam een heerlijke steekbal op Adri Lindeboom die eerst de keeper uitspeelde, vervolgens nog een keer de keeper uitspeelde en toen vanaf 20 meter jammerlijk op de lat mikte, de Rebound kwam bij Superspits Joris in de voeten, deze gaf de bal weer aan Ronald Kooiman zodat deze ook aan mocht leggen voor zijn 2e doelpunt van de middag en de 1-6 Koekoek eindstand op het scorebord mocht zetten. Doelpuntenmakers: Joris Grolleman 2, Ronald Kooiman 2, Adri Lindeboom 2

Uiteraard willen wij via deze weg onze supporters bedanken die ons het hele seizoen door weer en wind en dik en dun hebben gesteund. En onze Biersponsors en platte wagen sponsor.

Foto's 2
Kampioenswedstrijd SV Dalfsen 5
Artikel delen: