LEMELERVELD – Donderdag 29 mei organiseert Scouting de Verbinding voor de 15e keer de Hemelvaartsfietstocht voor jong en oud. Jaarlijks genieten gezinnen, buren en vriendengroepen van deze leuke fietstocht in de omgeving van Lemelerveld. Ook dit jaar belooft het weer een mooie tocht te worden!
Er is keuze uit twee fietstochten. Voor de gezinstocht kunt u starten tussen 8.30 uur en 11.00 uur en de route is ongeveer 25 kilometer. Deze tocht bevat onderweg opdrachten waardoor het voor kinderen extra leuk is om mee te fietsen. Voor de tourtocht kunt u starten tussen 8.00 en 11.00 uur en deze route is ongeveer 45 kilometer. Het vertrekpunt voor beide tochten is het clubhuis aan de Verbindingsweg 1d, 8151 PP Lemelerveld.
De kosten voor deelname bedragen 2,50 voor kinderen en 3,50 voor volwassenen. Halverwege de tocht is er koffie, thee of frisdrank, met natuurlijk iets lekkers erbij. Kortom, de ideale dag om te genieten van Lemelerveld en omgeving.
Aan het eind van de fietstocht is er de mogelijkheid om op ons eigen terras na te genieten van een hapje en een drankje. De kinderen zullen zich ondertussen vermaken op ons speelveld met het springkussen en allerlei leuke andere activiteiten.
Graag tot ziens op donderdag 29 mei!
Hemelvaartsfietstocht Lemelerveld
Artikel delen:


