Potstal over 180 uur open

Potstal over 180 uur open

HOONHORST – Over pakweg 180 uur wordt de Potstal in Hoonhorst geopend, maar er wordt nog heel hard gewerkt. Het laatste sanitair is er vandaag ingekomen en alles is gelijk afgekit. De schilder is op een kwasthaar na gereed. De keukeninrichting is vandaag geplaatst, maar de gehaktballen waren nog niet warm, dus vandaag geen ballen.

Verder is al een groot deel van het gebouw schoon en wordt er morgen volop gestart met opruimen en verder schoonmaken zodat volgende week de inrichting kan plaatsvinden.
Hoonhorst krijgt een geweldig gebouw, mede door de inzet van vele tientallen vrijwilligers en “hoofdman” Benny, de de touwtjes strak bleef houden om dit resultaat te realiseren en daardoor 7 dagen in de week met de Potstal bezig was.

Het resultaat is dan ook verbluffend mooi. Binnen zal alles dan op tijd gereed zijn in die 190 uur, maar buiten moet er hard gewerkt worden om het terras gereed te krijgen. Het overig straatwerk zal later worden uitgevoerd omdat de goedkeuring hiervan wat erg laat binnen kwam.
Volgende week vrijdag gaat de Potstal open en heeft Hoonhorst een pracht functioneel gebouw.
De de oude potstal gebouwd als boerderij met potstal uit 1853 waar inmiddels de bomen op het dak groeiden. Een oude Potstal en de vorige eeuw omgebouwd tot spelzaal van de tafeltennisvereniging , kleedruimtes met kantine ook voor de voetbalvereniging. Doch de kwaliteit liet sterk te wensen over ondanks vele aanpassingen en verbouwingen.
Maar nu kan Hoonhorst weer tientallen jaren vooruit om trots op te zijn.

Foto's 4
Potstal over 180 uur open
Potstal over 180 uur open
Potstal over 180 uur open
Artikel delen: