Stöppelhaene in Dalfsen?

DALFSEN – STERREBOS –  Stöppelhaene promotietour komt in Dalfsen op Camping Starnbosch. Al vele jaren vindt in Raalte het oogstfeest Stöppelhaene plaats. Dit jaar zal dat zijn van 27 t/m 31 augustus aanstaande. Tijdens de Stöppelhaene zijn er diverse optredens en een braderie en nog veel belangrijker een tal van praalwagens te bekijken tijdens de oogstcorso op donderdag 28 augustus. De muzikale optredens gedurende deze dage zijn onder andere van Racoon, Chef’special, van Velzen, Normaal en Dotan.
Ter promotie van het oogstfeest komt de Stöppelhaene tourbus langs op Camping Starnbosch in Dalfsen op dinsdag 12 augustus vanaf kwart over tien. Bij hun komst kunnen de kinderen hun eigen Haantje beplakken met allerlei zaden. Hetzelfde gebeurt namelijk ook de komende dagen bij alle praalwagens die uit de omgeving van Raalte komen. Die moeten namelijk ook allemaal beplakt worden, maar dan met iets meer materiaal.
Ook kunnen de kinderen Haantjes kleuren en op de foto met de Stöppelhaene mascotte Harrie de Haan. Ook kindjes uit Dalfsen zijn van harte welkom.(Ouders natuurlijk ook, mooie gelegenheid om daar eens rond te kijken Red.)
Door alleen de bovenstaande onderdelen uit het programma van de Stöppelhaene te noemen zou dit oogstfeest te niet doen. Want het programma hiervan is veel uitgebreider dan dat wij hier kunnen melden. Ook gasten van camping Starnbosch gaan al vele jaren met veel plezier hier een kijkje nemen en kunnen u dit van harte aanbevelen. Vele gasten uit andere delen van het land, boeken hiervoor zelfs voor een week een plekje op deze camping om het Sallands oogstfeest volop mee te kunnen maken. Kijk voor meer info op www.stoppelhaene.nl

Artikel delen: