DALFSEN – Een op de 9 volwassen Nederlanders is laaggeletterd. De St. Lezen en Schrijven voert het programma “Taal voor het Leven” uit in 6 regio’s in Nederland. IJssel-Vecht is een van die regio’s. In Dalfsen hebben wij ongeveer 2661 mensen die moeite hebben met lezen en schrijven. Taal voor het Leven wil deze mensen graag bereiken. Hiervoor is hulp nodig.
Zij zijn op zoek naar creatieve mensen, die acties bedenken en uit (laten) voeren om aandacht te vragen en voorlichting te geven over laaggeletterdheid. Bijv. het bezoeken van beurzen, festivals, en andere openbare activiteiten. Ook eigen initiatieven worden van harte ondersteund. Je trekt erop uit om te werken aan bewustwording onder laaggeletterden en hun omgeving om de mogelijkheden van hulp voor hen te belichten. Je vraagt aandacht bij bijv. bedrijven om deel te nemen aan Taal voor het leven.
De werkzaamheden vinden plaats in de gemeente Dalfsen.
Je krijgt begeleiding en scholing. Eventuele onkosten worden vergoed.
Heeft u belangstelling dan kun u contact opnemen met Vrijwilligerspunt Dalfsen, Trefkoele+, Ruigedoornstraat 108, 7721 BR Dalfsen, email info@vrijwilligerspuntdalfsen.nl

