Uitslagen biljartclub “de Trefkoele” week 38

DALFSEN – Ook voor het eerste team van de Trefkoele is de competitie begonnen. Stabiele factor in dit team is Evert Jan Holsappel. Ook dit seizoen is hij weer kopman van dit team en goed voor 85 te maken caramboles wat neerkomt op een moyenne van 2.83. In zijn openingswedstrijd nam hij het op tegen de technisch zeer begaafde speler van Steenwijk 3, Peter Veenstra. Ook goed voor een moyenne van 2.50. Maar met o.a. een mooie serie van 11 wist Holsappel de partij winnend af te sluiten. Veenstra kreeg nagenoeg geen gelegenheid zijn korte spel om te kunnen zetten in een mooie serie. Tweede man Evert Hulleman presteerde het om exact zijn te maken 80 caramboles in 30 beurten bij elkaar te stoten. Tegenstander Harry Visser moest er 16 laten liggen. Aan Rein Smit was het de eer om de volle winst binnen te halen. Maar helaas, ondanks zijn goede gemiddelde van 2.086 en een serie van 8, was Henk Zwiers te sterk deze avond. Smit kwam 11 caramboles tekort. Wel bleef het extra te behalen punt -het beste team gemiddelde- in Dalfsen. Uitslag 5-2. Een mooi begin van de competitie.

Het twee team pakte fors uit deze week. Tegenstander ‘t Westeinde kon geen enkele partij winnen. Misschien kwam het omdat het team voor het eerst in de nieuwe samenstelling speelde, maar allemaal scoorden ze boven hun te maken moyennes. Wim Flierman speelde 2.950, bijna een vol punt hoger dan zijn te maken moyenne van 1.966. Jan Lindeboom verraste wel het meest. Met een gemiddelde van 3.117, een mooie serie van 10 won hij van Robbert Mansier die met een gemiddelde van 2.294 ook boven zichzelf uitrees. Albert Holsappel bleef niet achter. Meer ruim verschil won hij van Jan Mansier die 29 van zijn 56 te maken caramboles moest laten liggen. Uitslag 0-7 voor de Trefkoele 2.

De Trefkoele 3 kreeg de dames uit Hattem op bezoek. In de openingspartij speelde Gerard Bijvang tegen de geroutineerde Willy van Weeghel. Het werd een taai partij waar van Weeghel aan het langste eind trok. Ze had 42 beurten nodig om haar 55 caramboles vol te maken Bijvang kwam slechts twee tekort. Henk Krol had meer geluk. Hij won met slechts een carambole verschil van Menja van Rijssen. Ze deden er 36 beurten over. Jan ten Kate had het moeilijk tegen Lucy van der Bijl maar kon ook winnend afsluiten in 40 beurten. Tenslotte Wim Holsappel. Hij was beter op dreef dan de vorige week, maar moest toch de winst laten aan Alice van Dieren. Het extra punt ging mee naar Hattem. Uitslag 4-5 voor S.M.R. uit Hattem.

Tenslotte het vierde team. Ze speelden uit tegen de Koetsier3 uit Hoogeveen. Ineke Kragt leek herboren. Met een gemiddelde van 1.322 maakte ze haar 41 te maken caramboles vol in 31 beurten waaronder een mooie serie van 6. Dat zal zelfvertrouwen geven voor de rest van het seizoen. Tegenstander Kats moest 15 van de te maken 85 caramboles laten liggen. Henk Dijk, hij gaat steeds beter spelen, won in een solide partij van Frans Reus. Joop van Eldik wist is een matige partij toch de winst binnen te slepen tegen Hans Mos. Wim Holsappel kwam slechts 6 caramboles tekort om van Henk Lücken te kunnen winnen. Uitslag 2-7 in het voordeel van de Trefkoele 4.

Artikel delen: