Oliebollenactie Stichting Vrienden Oost Europa

Oliebollenactie Stichting Vrienden Oost Europa

DALFSEN – Zoals elk jaar bakt de stichting op 29, 30 en 31 december oliebollen met of zonder rozijnen en appelflappen voor het goede doel. Een kindertehuis, bejaardentehuis en naar gezinnen waar langdurige zieken thuis zijn en bijna geen inkomen hebben.

Ze zijn te bestellen via mail kleinlugtenbeld.aj@zonnet.nl of kom gewoon langs om te proeven en te kopen  en proef gelijk de gezelligheid bij Ap. Kleinlugtenbeld aan de Singel 31 7721 RR Dalfsen.

Tevens staan wij dit jaar vanaf maandagmiddag  t/m woensdagavond 10.00 uur tot 18.00 uur op het Kerkplein bij de Grote kerk in Dalfsen.

Plaats je bestelling voor 29 december a.s. of tel: 0529 – 433140
en laat weten op welke dag je ze komt afhalen.

10 stuks zonder rozijnen voor 5 euro.
10 stuks met rozijnen voor 6 euro.
10 stuks Appelflappen voor 8 euro.

De prijzen zijn meer dan 10% lager dan vorig jaar!
Je kunt de oliebollen afhalen op 29, 30 en 31 december tussen 10.00 uur en 18.00 uur bij Ap Kleinlugtenbeld, de Singel 31 te Dalfsen.

Met vriendelijke groeten,

Ap Kleinlugtenbeld, Hans Mutter, Henk Zielman,  Hilbrand Hegeman en Frits Roeloffzen

Artikel delen: