Gerrit van Eerbeek “Naober van de straat”

Gerrit van Eerbeek “Naober van de straat”

DALFSEN – Zoals eerder aangekondigd is gisteren op de traditionele nieuwjaarsbijeenkomst in het Grutterserf de titel “Naober van de straat” uitgereikt. .

Klaas Agricola liet in zijn toespraak de gebeurtenissen in het jaar 2014 nog eens voorbij komen en onderstreepte daarbij de waarde van “Naoberschap”
Dit jaar hadden alle bewoners binnen het Grutterserf voor het eerst de gelegenheid om aan te geven wie voor hen in aanmerking zou moeten komen voor deze eervolle titel en waarom.
Diegene die bij het beoordelen van de stemmen het meest in aanmerking komt mag een jaar lang een uniek door Bert Rene Brinkman ontworpen en door Bartelo Peters gemaakt kunstwerk in zijn of haar tuin plaatsen. Nadat het eerst voor de gehele straat werd onthuld en vol bewondering en enthousiasme ontvangen werd kon de titel “Naober van het jaar” uitgereikt worden aan Gerrit van Eerbeek.
Een meerderheid aan stemmen omschrijft Gerrit als een buurman waar nooit tevergeefs een beroep op wordt gedaan. Iemand die omziet naar anderen, een luisterend oor biedt en belangeloos bijspringt.

Na de uitreiking was er nog ruim gelegenheid om met elkaar te toosten op het nieuwe jaar.

Foto's 2
Gerrit van Eerbeek “Naober van de straat”
Artikel delen: