Met nog 2 weken te gaan voor de eerste uitvoering mag de toneelvereniging zich verheugen in een zeer grote belangstelling. Momenteel is meer dan 50% van de beschikbare kaarten reeds aan de man gebracht.
Belangstellenden is het dus aan te raden niet te lang te wachten met reserveren om teleurstellingen te voorkomen.
Afgelopen week zijn de nodige aanplakbiljetten verspreid door het dorp waarop een kleine sfeerimpressie is te zien van hetgeen zich af gaat spelen. “Groeten van de Veluwe” speelt zich af op een camping waar een goed gesitueerde familie Zwaanswijk haar intrek in een caravan neemt voor een korte vakantie welke ze hebben gewonnen. Daar men in het dagelijks leven de nodige luxe is gewend vergt het verblijf op de camping wel enige aanpassingen en dit is dan nog zachtjes uitgedrukt. De komst van hun tijdelijke buren werkt behoorlijk op de zenuwen.
De buren, familie Bruinsma, daarentegen heeft vaker met dit bijltje gehakt en past zich moeiteloos aan aan het campingleven. Deze sociaalzwakke familie is duidelijk aanwezig wat in de eerste plaats tot de nodige hilarische taferelen leidt maar daarnaast ook de nodige ergernissen opwekt bij de Zwaanswijkjes. Het laat zich raden dat er nogal wat situaties op het toneel ontstaan met als grote vraag, hoe loopt dit af? Een toneel overigens wat een levensechte weergave geeft van een hedendaagse campingplek.
Voor meer informatie en ontwikkelingen kunt u terecht op onze website www.dekleinekunstdalfsen.nl. Ook zijn wij te volgen op twitter @DeKleineKunst voor nieuws en wetenswaardigheden en Facebook www.facebook.com/pages/De-Kleine-Kunst-Dalfsen.
De uitvoeringen vinden plaats in “De Overkant” te Dalfsen op vrijdag 6, zaterdag 7, vrijdag 13 en tot slot zaterdag 14 februari 2015. De aanvang van alle avonden is 19.45 uur. De zaal is geopend vanaf 19.00 uur. De entreeprijs bedraagt voor volwassen € 5,= en voor kinderen tot en met 12 jaar € 2,50 Kaarten kunnen worden gereserveerd bij “De Overkant” tel. 0529-431570, of bij Belie Morrenhof tel. 0529-431282 of via de site.


