In het kader van Lang Zult U wonen worden er tal van activiteiten en voorzieningen ontwikkeld waarbij informatie gegeven wordt zodat mensen langer zelfstandig kunnen blijven wonen. Ook wanneer zij last hebben van beperkingen.
Nu willen we samen met de Dalfser bedrijven en ondernemers panelen maken waarop diverse hulpmiddelen zichtbaar zijn en de mogelijkheden een duidelijk beeld krijgen bij hen die daar belang bij kunnen hebben. Deze panelen zullen geplaatst worden op duidelijke locaties in Dalfsen en daar waar veel mensen komen. De Trefkoele+ is zo’n plaats
Op 16 februari a.s. om 13.30 uur is er in de Panoramazaal van de Trefkoele+ een bijeenkomst voor Dalfser bedrijven en ondernemers om te bespreken hoe we de panelen gaan maken en inrichten. De bedrijven die eerder op de beurs van Lang Zult U Wonen, in Dalfsen, hebben gestaan hebben een persoonlijke uitnodiging gehad. Mocht u, als bedrijf, niet heeft meegedaan aan de beurs maar wel wil meedoen aan het maken van panelen dan bent u maandag a.s. van harte welkom. Voor meer informatie kunt u een email sturen.




