De Kleine Kunst excelleert bij 25-jarig jubileum

De Kleine Kunst excelleert bij 25-jarig jubileum

Ook de vierde uitvoering van De Kleine Kunst afgelopen zaterdag voltrok zich voor een afgeladen zaal in de Overkant. In navolging van de eerste drie uitvoeringen was ook deze keer de zaal uitverkocht. Deze grote publieke belangstelling heeft ons doen besluiten een extra uitvoering te verzorgen.

 

Deze vindt plaats op vrijdagavond 20 februari a.s. en ook hiervoor is reeds driekwart van de beschikbare plaatsen verkocht. Met het opvoeren van de komedie “Groeten van de Veluwe” in het jubileum jaar had men alle registers opengetrokken. Een oude promotie caravan van het Vechtdal werd in twee delen opgesplitst en diende als decor. Dit aangevuld met het nodige groen werd de illusie overeind gehouden dat men op een zich op een echte camping bevond, en daar is men zeer goed in geslaagd. Een zeer realistische setting tot in de details verzorgd wat kenmerkend is voor de vereniging.

 

De komedie speelt zich af op een camping waar een goed gesitueerde familie Zwaanswijk haar intrek in een caravan heeft genomen voor een korte vakantie welke ze hebben gewonnen. Daar men in het dagelijks leven de nodige luxe is gewend vergt het verblijf op de camping wel enige aanpassingen en dit is dan nog zachtjes uitgedrukt. De komst van hun tijdelijke buren werkt ze behoorlijk op de zenuwen. De heer des huizes maakt zich nog niet zo druk dit in tegenstelling tot moeder en schoonmoeder. Terwijl dochterlief zich met het uur beter begint te vermaken.

 

De buren, familie Bruinsma, daarentegen hebben vaker met dit bijltje gehakt en passen zich moeiteloos aan het campingleven aan. Deze sociaalzwakke familie is duidelijk aanwezig wat in de eerste plaats tot de nodige hilarische taferelen leidt maar daarnaast ook de nodige ergernissen opwekt bij de Zwaanswijkjes. Het laat zich raden dat er nogal wat situaties op het toneel ontstaan met als grote vraag waar dit heeft gaat.

 

Er ontspint zich een heerlijk toneel met grappige situaties. De personages leefden zich zeer goed in hun rol wat op veelvuldig applaus en gelach van het publiek kon rekenen. Voor de laatste kaarten van de extra uitvoering kunt u contact opnemen met Belie Morrenhof op nr. 0529-431282.

Artikel delen: