Toneelvereniging UDI, Veeningen speelt in Dalfsen

Toneelvereniging UDI, Veeningen speelt in Dalfsen

– Broeder bij de nonnen – Humor! 6 maart

DALFSEN – Wie wij zijn ? Een stel toneelenthousiastelingen die in een gemoedelijke sfeer komen tot leuke acteerprestaties. Hoewel UDI reeds meer dan 50 jaar oud is, is UDI nog steeds een jonge bloeiende vereniging. Wat spelen wij voor u bij Het Boskamp?
UDI speelt voornamelijk toneelspel met humor. Daarbij is er dit jaar gekozen voor het stuk ‘broeders bij nonnen , waar zijn we aan begonnen’ geschreven door Willem de Groot. Het is een komisch stuk wat zich afspeelt in een klooster, waar moederoverste Braspenning de scepter zwaait. De nonnen zijn het niet eens met de gang van zaken en laten dit op een bijzondere manier weten. UDI heeft dit stuk eind januari twee keer opgevoerd in Veeningen voor een volle zaal.

Reacties van het publiek:
“Mooi stuk, goed gespeeld”
“Knap hoe UDI zich ieder jaar weer weet te overtreffen en ook nu weer de zaal op z’n kop weet te zetten”
“Complimenten voor de regisseur hoe zij de typetjes zo goed heeft neer gezet”
“We hebben genoten van het goede toneelspel en vooral ontzettend veel gelachen”

Wij hopen dat u net als het publiek in januari ook net zo gaat genieten van het stuk “broeder bij nonnen, waar zijn we aan begonnen”. We zien u graag vrijdag 6 maart in Partycentrum Boskamp. Opgave graag via info@hetboskamp.nl. De kosten zijn € 7,00 p.p.

Bestuur UDI

Foto's 3
Toneelvereniging UDI, Veeningen speelt in Dalfsen
Toneelvereniging UDI, Veeningen speelt in Dalfsen
Artikel delen: