Stokvisdennen goud en 2x zilver

Stokvisdennen goud en 2x zilver

DALFSEN – Stokvisdennen goud en 2x zilver Open Deventer Marathon Kampioenschap. Het schaatsseizoen loopt ten einde, maar er zijn nog mooie prijzen te winnen. Gisteravond bij het negende Open Deventer Marathon Kampioenschap op de Scheg wonnen schaatsers van de Stokvisdennen goud en twee keer zilver.

A-junior Loes Adegeest werd kampioen bij de dames, A-senior Teunis Westerbroek won zilver bij de heren en trainer Rob zilver bij de recreanten. In de eerste wedstrijd startten de dames en heren niet-licentiehouders, de recreanten dus. Voor de dames ging de wedstrijd over 35 ronden, de heren moesten er 55 afleggen. Koggel gaf toe niet veel te trainen en kwam daardoor te kort voor een ontsnapping of een felle eindsprint, maar met zilver was hij toch zeer tevreden (rechts op de foto, blauwe trui).

Vervolgens kwamen de dames en heren licentiehouders op de baan voor respectievelijk 40 en 60 ronden. Loes Adegeest zorgde ervoor dat ze met een groepje mannen en tegenstandster Ella Groenewoud een ronde voorsprong pakte op haar overige tegenstandsters, om vervolgens ook bij Groenewoud weg te rijden en zo het goud veilig te stellen (in het midden op de foto).

Westerbroek, landelijk B-rijder, schaatste 20 rondjes verder naar het zilver bij de mannen (links in het rood op de foto). Hij reed het grootste deel van de wedstrijd kop over kop met A-rijder Peter Duits, de latere winnaar, en pakte samen met hem enkele rondes voorsprong op de meeste tegenstanders.

Foto's 3
Stokvisdennen goud en 2x zilver
Stokvisdennen goud en 2x zilver
Artikel delen: