Sv Dalfsen speelt Kon. UD Deventer van de mat met zevenklapper 7-1.

DALFSEN – Onder prima weersomstandigheden en een goede beschikbaar gestelde wedstrijdbal van Restaurant Voilà werd begonnen aan de lastige wedstrijd tegen Kon UD uit Deventer.
Maar al snel werd duidelijk dat Dalfsen iets recht wilde zetten, het uitduel werd met 6-2 verloren in Deventer. Zes keer werd het doelpuntenkanon in werking gesteld.

Deze middag werd er door Dalfsen maar liefst zeven keer gescoord. In de 3e minuut was het al raak, Erik Koedijk scoorde de openingstreffer voor sv Dalfsen. Nog geen zes minuten later was ook Daan van de Vegt succesvol, hij maakte de 2-0 voor Dalfsen. Ook Sjoerd Klarenbeek was op dreef en na een kwartier spelen maakte hij beheerst de 3-0.

Na een half uur spelen maakte Jeroen Kamphuis de 4-0. Drie minuten voor de rust maakte Erik Koedijk zijn tweede treffer en schoot de 5-0 binnen voor Dalfsen. En op slag van rust maakte ook Sjoerd Klarenbeek zijn tweede treffer in het eerste bedrijf, hij schoot Dalfsen naar een 6-0 ruststand.

Na rust kwam Kon UD met meer gedrevenheid uit de kleedkamer en scoorde onverwachts de 6-1 tegen. Hierna werd de wedstrijd in het slot gegooid door Jeroen Kamphuis, ook hij maakte een tweede treffer in dit duel en bepaalde de eindstand op 7-1.

Volgende week speelt Dalfsen uit bij FC RDC uit Deventer.

Artikel delen: