DALFSEN – Wedstrijdverslag Heren 45+ Tennisteam DLTC vrijdagavond. Vrijdag 10 april traden we aan voor onze eerste competitie wedstrijd van 2015, we waren goed uitgerust want waren de eerste competitiedag vrij het was dus voor ons een late start.
We moesten aantreden tegen de Pelikaan uit Zwolle tegen een team wat altijd samen had gevolleybald en nu voor het eerste jaar aan de gehaktballen competitie mee deed. Captain Flip v. Leeuwen en Wim Knobben moesten starten het werd de eerste winstpartij 2-6 en 2-6 De banen van de Pelikaan liggen aan de snelweg A 28 dus de hele avond was het geraas van vrachtwagens irritant aanwezig. De tweede partij van Harry Elsman en Johan Koerhuis was een gelijk opgaande partij 6-4 en 2-6 en een Tie Break bracht ons de tweede winst.
De derde partij Henk Buitenhuis en Harry Elsman was eveneens een gelijk opgaande partij 6-3 en 3-6 dus de tweede Tie Break was een feit deze gaven we na terug gekomen te zijn van een achterstand van 3-6 naar 8-6 weg.
De vierde partij Wim Knobben en Johan Koerhuis was door een blessure van onze tegenstander een formaliteit winst 1-6 en1-6
Bij de laatste partij Flip v. Leeuwen en Henk Buitenhuis was de tegenstander gebroken en het vierde winstpunt was een feit 1-6 en 2-6
Dus we gingen na een matige gehaktbal met 4 punten naar huis.



