Extra kaarten Vechtival outdoor

Extra kaarten Vechtival outdoor

Nog een kleine 6 weken en dan is het zo ver! Het eerste EDM & Hardstyle event in de buitenlucht van Dalfsen. De ticketverkoop maakte een knallende start. Binnen 2 uur tijd kochten ruim 200 feestbeesten zijn of haar earlybird ticket. Ook in de weken erna wisten meer dan 400 mensen een kaartje te bemachtigen.

 

De organisatie kijkt terug op een goede verkoop van de beschikbare kaarten. Vote2dance, welke samen met Peter Pan Heino het feest organiseert, onderzocht eerder al de haalbaarheid en welk bezoekersaantal verwacht kon worden. “Uit de eerste cijfers van dit onderzoek, welke via Facebook verliep, had ik al snel duidelijk dat meer dan 500 personen in en om Dalfsen wel zin hadden in een dergelijk feestje en dat als deze er kwam zei ook daadwerkelijk een ticket zouden gaan kopen. Op basis van deze informatie ben ik gestart met het organiseren van het feest”. Aldus Spies van vote2dance.

 

Volgens de organisatie heeft nog niet iedereen die graag naar het feest komt een ticket kunnen bemachtigen. Daarom is besloten dat er nog eens 100 kaarten de verkoop in gaan. Wil jij er bij zijn op 11 juli? dan kun je alsnog je ticket scoren op www.yourticketprovider.nl of via www.vechtival.com. Hier vindt je ook alle informatie over het feest, de line up en de timetable.

 
Voorafgaand aan Vechtival zal er tussen 14:00 en 15:00 een vliegensvlug dj contest plaats gaan vinden. Drie jonge talenten t/m 18 jaar krijgen 15 minuten het podium om de jury omver te blazen. De winnaar uit deze contest mag blijven staan op het hoofdpodium om Vechtival af te trappen vanaf 15:00! Voor meer informatie kun je ook terecht op www.vote2dance.nl.

Video 1
Video: Vechtival Outdoor 2015 | Official
Artikel delen: