LEMELERVELD – Het koor Voices viert zaterdag 20 juni het 35-jarig bestaan met een feestelijk concert in de H. Hart kerk te Lemelerveld. Het thema van het concert is “Vriendschap”.
Na 10 jaar wordt het weer eens tijd om een concert te geven, zodat iedereen kan genieten van het repertoire van Voices.
Het is een enthousiaste groep meiden/dames die houden van zingen, gezelligheid en plezier met elkaar.
Vele leden zijn dan ook al 12,5 of 25 jaar lid van dit koor.
De repetitie is op donderdagavond. Om 19.45 staat er koffie of thee klaar zodat iedereen eerst lekker bij kan kletsen en om 20.00 begint de repetitie. Nieuwe leden zijn natuurlijk van harte welkom.
Het repertoire bestaat uit moderne Nederlands- en Engelstalige liedjes, deze worden gezongen tijdens weekendvieringen, zo’n 10 keer per jaar. Verder hebben we o.a. al eens gezongen bij Tuinland te Zwolle en de Hartkamp te Raalte.
Het koor staat olv Mieke Bruins (dirigent en gitarist), muzikale begeleiding Marion Mulders (keyboard) en Marthijs Den Ouden (drum).
Het thema dat wij hebben gekozen is; “vriendschap”. Speciaal hiervoor is er gezocht naar mooie en toepasselijke liedjes van o.a. U2 en Guus Meeuwis. De liedjes zijn muzikaal uitgewerkt door Mieke en Marion.
Wij zouden het heel leuk vinden u te ontmoeten tijdens het concert op zaterdagavond 20 juni om 20.00 uur in de H. Hart kerk te Lemelerveld. De kerk is open vanaf 19.30 uur.
Er is vrij entree. Bij de uitgang zal er een deurcollecte worden gehouden.


