DALFSEN – Op zoek naar informatie over het geven van borstvoeding? Een jeugdverpleegkundige van GGD IJsselland geeft binnenkort weer de cursus Borstvoeding ‘Hoe gaat dat straks?’ Speciaal voor (aanstaande) ouders. De cursus biedt ouders informatie, advies en handige tips om moeders op weg te helpen bij het geven van borstvoeding, ook wanneer zij weer aan het werk gaat.
De cursus bestaat uit één avond waarbij de partner ook van harte welkom is. De cursusdatum is dinsdag 7 juli 2015 van 19.30 tot 21.30 uur en vindt plaats in De Trefkoele+, Ruigedoornstraat 108 in Dalfsen. Deelname aan de cursus is gratis.
Belangstellenden kunnen zich uiterlijk tot op 2 juli a.s. aanmelden per mail: jeugdgezondheidszorg@ggdijsselland.nl. Vermeld hierin naam, adres, telefoonnummer en de uitgerekende datum.
GGD: Cursus borstvoeding ‘Hoe gaat dat straks?’
Artikel delen:


