Toeschouwers Farmstacle Run hoeven niets te missen

HEINO – Zondag 16 augustus is het eindelijk zover, de eerste editie van de N35 Media Farmstacle Run. In de afgelopen maanden hebben ruim 400 deelnemers de titel “Stoere Boer” gekregen door zich aan te melden. Dankzij ruim 100 vrijwilligers zal de eerste obstakel run in Boerenstijl plaats vinden in Heino.

Deze 7,5 km obstakel run met stoere “boer” gerelateerde obstakels gaat dwars door weilanden, bossen, sloten, vijver en zwembad De Tippe. Het parcours leidt langs vogelverschrikkers, over strobalen, onder prikkeldraad, door stallen en de modderpoel van Overesch. Er valt veel te zien en ludieke obstakels zorgen voor hilariteit. De start is bij v.v. Heino en finish is in het dorp met veel gezelligheid en muziek.

Deelnemers starten tussen 13:30 en 14:30 uur in groepen vanaf de v.v. Heino. De toeschouwers krijgen de mogelijkheid om deelnemers op de gehele route te volgen. Op de website www.farmstaclerun.nl staat een route die met de auto of fiets kan worden afgelegd. De route eindigt in het dorp waar verschillende horeca het terras opstelt.

De organisatie is in handen van Stichting Sportevenementen Heino. Het doel van de stichting is om een jaarlijks terugkerend sportevenement te organiseren waarbij fun en gezelligheid voorop staan. Nevendoel is dat overtollige middelen aangewend zullen worden om de sport (-voorzieningen) in Heino in stand te houden en/of te verbeteren.

Artikel delen: