Oogstfeest in Blauwe bessen pluktuin 11 en 12 september

Oogstfeest in Blauwe bessen pluktuin 11 en 12 september

OMMEN – Om het seizoen op een leuke manier af te sluiten is er een groot Oogstfeest. De bedoeling is dat iedereen die zin heeft komt helpen met het oogsten van de laatste blauwe bessen. En dat zijn er dit jaar nog heel veel.

In tegenstelling tot andere jaren zit er half september nog erg veel aan de struiken. Het plukseizoen is dit jaar veel later begonnen dan andere jaren en loopt daarom ook veel langer door. Door de gunstige weersomstandigheden is de kwaliteit ook nog erg mooi. Ingeborg Honer vertelt: “ het was voor ons een hele mooie zomer, het weer werkte goed mee, veel zon en regen maar niet te heet. We hebben de afgelopen maand al meer dan 1000 bezoekers mogen begroeten in onze blauwe bessen pluktuin. Omdat het een goede oogst is dit jaar willen we daar graag iedereen van mee laten profiteren. Dus vandaar dit Oogstfeest”
Het idee is dat iedereen die zin heeft kan helpen met het oogsten van de blauwe bessen. De helft van wat je plukt mag je gratis meenemen als dank voor je hulp. Als je bijvoorbeeld 2 kilo plukt krijg je 1 kilo gratis mee naar huis, zo wordt het voor iedereen haalbaar en betaalbaar (gratis) om een gezond voorraadje van deze lekker zoete blauwe bessen aan te leggen. Ook voor de mensen die oud of ziek zijn, en andere mensen die niet zelf kunnen of willen pukken hebben we op deze manier een mooi aanbod voor € 5,00 per kilo (in plaats van € 7,50) kunt u vrijdag en zaterdagmiddag de geoogste bessen kopen (tussen 15.00 en 17.00) ook vooraf reserveren is mogelijk,
Tijdens het oogstfeest is er voor iedereen gratis koffie en thee en tegen vergoeding blauwe bessen vlaai. Tijd: 11 en 12 september van 9.00 tot 17.00, Adres: Balkerweg 37 Ommen. Zondag 13 september staat de familie Honer met de blauwe bessen bij landgoed Eerde.
Voor informatie of bestellen van geplukte bessen www.natuurlijkerwijs-ommen.nl tel 06-50908015

Foto's 2
Oogstfeest in Blauwe bessen pluktuin 11 en 12 september
Artikel delen: