Haarle doeltreffender dan USV - Foto: Eigen geleverde foto
Foto: Eigen geleverde foto

Haarle doeltreffender dan USV

NIEUWLEUSEN – Met name door een buitengewoon matte eerste helft leed USV een 4-2 nederlaag tegen Haarle. Op sportpark de Pastoorsmoat in Haarle kwam de thuisploeg beter uit de startblokken dan het team van coach Theo van ‘t Zand. In de 6e minuut stond de 1-0 al op het scorebord toen aanvoerder Kay Huzen in de fout ging bij een defensieve actie. Routinier Arnon Zwijnenberg wist met dit buitenkansje wel raad en liet keeper Martijn Scheper volstrekt kansloos. USV probeerde zich hierna te herpakken maar meer dan een afstandschot van Chiel de Weerd en een aantal corners leverde dit niet op. Toch kwam USV in de 27e minuut verrassend op gelijke hoogte toen middenvelder Darwin Neulen van Haarle zich op de achterlijn verkeek op een ogenschijnlijk onschuldige aanval. Tim Bouwman maakte hier dankbaar gebruik van en legde de bal panklaar voor de voeten van Ron Meijerink, 1-1. USV liet zich na de gelijkmaker te eenvoudig terugdringen in de verdediging en hierdoor kon Haarle in de 41e minuut weer op voorsprong komen. Jari ten Have kopte in een scrimmage voor het doel de 2-1 binnen.
Na de pauze kwam USV furieuzer uit de kleedkamer. Haarle werd teruggedrukt in de verdediging en de gelijkmaker hing in de lucht. Een schot van Ron Meijerink ging vlak voorlangs, een poeier van Chiel de Weerd werd knap gepareerd door doelman Jordi Willems en een kopbal van Meijerink werd fraai onder de lat vandaan getikt door de jonge Haarlenaar. De Nieuwleusenaren moesten echter alert bliijven op de vlijmscherpe counters van Haarle en USV-keeper Martijn Scheper liet zich in die fase van zijn beste kant zien. Toch moest hij in de 64e minuut capituleren bij een van die snelle omschakelmomenten. Aanvoerder Erik Westendorp schoot de bal na een van de counters keurig binnen, 3-1. USV gaf zich nog niet gewonnen en kwam 7 minuten voor tijd door een doelpunt van Sander Schaeffer terug in de wedstrijd, 3-2. Het was in de slotfase nog even billen knijpen voor de Haarlenaren maar drie minuten voor het eindsignaal werd het lot definitief beslecht voor USV. “Man of the match” Erik Westendorp zette, na een supersnelle tegenaanval, de kroon op zijn werk met zijn tweede treffer, 4-2.

Zondag speelt USV op sportpark Hulsterlanden haar tweede thuiswedstrijd van dit nieuwe seizoen. Dan komt Lettele op bezoek. Het duel begint om 14.00 uur. .

Foto's 2
Haarle doeltreffender dan USV - Foto: Eigen geleverde foto
Foto: Eigen geleverde foto
Artikel delen: