DALFSEN – Slechts 16 minuten had Jeroen Kamphuis vanmiddag nodig om DAVO op de knieën te krijgen. Met drie doelpunten was hij de grote man in het duel SV Dalfsen 1 – DAVO 1. Kamphuis scoorde in de 38e, de 48e en de 54e minuut. Het was dat de rust hier tussen zat want anders was er ook nog sprake geweest van een loepzuivere hattrick.
Dalfsen was echter niet alleen aanvallend beter dan de rood/blauwen uit Deventer, ook verdedigend was er niets op het team aan te merken. Dit was met name te danken aan de sterk spelende Gijs Wiltvank en de huidige nummer 1; Jarnick Marsman.
Hiermee is ook verklaard waarom het team van trainer Peter Reumer en assistent Jacob Grooten momenteel eerste staan in de 4e klasse H. Makkelijk scorend en een solide verdediging zijn de ingrediënten tot succes. Doe hier nog wat teamspirit en een brede selectie bij en dan zouden er zomaar wel eens hele mooie dingen kunnen gebeuren dit seizoen.
Maar zover is het nog lang niet, volgende week speelt SV Dalfsen in en tegen OVC’21 uit Ommen. Een echte derby dus, aanvang 14.00 uur.
Kamphuis verslaat DAVO in 16 minuten
Artikel delen:

