Lezing ademhaling

DALFSEN – Ademhaling, één van de meest onderschatte tools naar een betere gezondheid? Dinsdagavond 27 okt organiseert Dalfsen Vitaal een lezing over dit boeiende onderwerp door Dennis Huizenga.

We zijn als moderne mens hoe langer hoe meer verwijderd van ons gevoel, ons zelfgenezend vermogen, kortom onze ware natuur. Door slechte voeding, stress en de drukte die we onszelf opleggen, “vergeten” we waar we vandaan zijn gekomen.

Ademhalingstherapeut, holistisch coach en auteur van het boek ‘Upgrade Jezelf’ Dennis Huizenga vertelt dat als je je ademhaling in de norm kan krijgen je reuze stappen maakt naar een meer ontspannen, gezonder en energieker leven.
“Zoals ik ook in mijn boek schrijf zijn er een aantal zaken van belang om het beste uit onszelf te halen, ademhaling is een erg belangrijke factor hierin. We kunnen veel van onze welvaartsziektes voorkomen of genezen indien we meer bewust worden van wat ademhaling met ons lichaam doet”.

Iedereen weet dat astma en hyperventilatie te maken hebben met een slechte ademhaling maar wat de meeste mensen niet weten is dat er ruim 50 typische welvaartsziektes rechtstreeks verbonden zijn met de ademhaling.
– Laag energiepeil
– Angstige gevoelens
– Hooikoorts
– Moeite met afvallen
– Innerlijke onrust
– Slaapapneu
– Stress
– Verstoorde darmflora
– Fibromyalgie
– Hoge bloeddruk etc. etc. zijn allemaal aandoeningen die direct verband houden met de ademhaling.
De oorzaak van veel van deze zogenaamde welvaartsziektes is een tekort aan koolzuurgas in de longblaasjes. Dit tekort ontstaat als gevolg van chronische verborgen hyperventilatie of m.a.w. “teveel lucht in en uitademen”. Teveel ademen leidt tot o.a. verstoring van de immuniteit. Om deze verstoring te compenseren, ontwikkelt het lichaam beschermende reacties om het lichaam ’te redden’ met als gevolg dat we aandoeningen krijgen.
Dennis Huizenga zal tijdens de lezing interactief met de zaal te communiceren en zo duidelijkheid verschaffen over dit enorm boeiende onderwerp. Ademhaling is een van de meest essentiële lichaamsfunkties van ons als mens om gezond en in balans te leven.

Dinsdag 27 oktober om 20.00 uur.
Plaats: Westermolen Molenstraat 16 te Dalfsen
Entree: €5,00 inclusief 1 consumptie
Graag vantevoren opgeven joosvanbekkum@planet.nl 0529-466924
Of h.kappert@home.nl 06-22991178
Meer informatie: www.newmentalcoaching.nl
En www.dalfsenvitaal.nl

Artikel delen: