Vrijwilligers gezocht voor natuur in Vechtdal

OMMEN – Wil jij je inzetten voor de natuur in het Vechtdal? Kom dan op donderdag 5 november naar de informatiebijeenkomst over vrijwilligerswerk in Kasteel Eerde.

Informatiebijeenkomst

Op deze avond ben je welkom vanaf 19.00 uur op Kasteel Eerde, Kasteellaan 1 te Ommen. Het programma start om 19.30 uur met een korte rondleiding door het kasteel. Daarna kun je met medewerkers en vrijwilligers in gesprek over de mogelijkheid voor vrijwilligerswerk bij Natuurmonumenten en Vereniging Natuur en Milieu De Vechtstreek. Kom langs en we kijken wat het beste bij je past.

Wie zoeken we?

Hou je ervan lekker buiten aan de slag te gaan met een zaag en schop of juist in alle rust vogels te inventariseren? Of lijkt je het leuk om bezoekers mee te nemen naar de mooiste plekjes van Landgoed Eerde? Dan is vrijwilligerswerk in de natuur echt iets voor jou!

Natuurmonumenten heeft de volgende vacatures:

Aanmelden

Meld je aan voor de informatiebijeenkomst via 0529-469910 of salland [at] natuurmonumenten [dot] nl

Artikel delen: