Flash Nieuwleusen D1 weer gewonnen

NIEUWLEUSEN – Op zaterdag 31 oktober had Flash D1 een spannende thuiswedstrijd tegen VIOS/K. Het was een onbekend team voor Flash D1.

De eerste set begonnen we met; spelverdeelster Melanie Mijnheer, diagonaal Manouk Schoemaker, passer-lopers Danielle Zieleman en Maaike van Dijk, en de midspeelsters Jennelien Reuvers en Manon van Blanken. De libero was Irene Bijker.
De eerste set die wij begonnen was erg spannend. Het was erg zoeken hoe ze gingen spelen, omdat dit een nieuw team voor Flash D1 was. Flash en Vios/k gingen deze set gelijk op. Uiteindelijk heeft Flash D1 deze set gewonnen met 25-23.

In de tweede set kwam Sabine van den Berg erin voor Manon van Blanken. Deze set begon VIOS/K wat sterker dan Flash. Uiteindelijk kreeg Flash de smaak te pakken en werd de set makkelijker uitgespeeld. De winst van deze set ging naar Flash met 25-13.

De derde set gingen Flash en Vios/k gelijk op. Daarna liep Vios/k uit op Flash D1. Danielle Zieleman werd in deze set gewisseld voor Mireille Huzen. Hetzelfde geld voor Melanie Mijnheer, zij werd even gewisseld voor Anke Aalberts. Het was erg spannend en Flash heeft gevochten voor deze set. Helaas heeft Vios/k uiteindelijk deze set gewonnen met 25-27.

In de vierde set werd het spannend, Flash moest deze winnen om de winst thuis te behouden en de vijfde set te voorkomen. Lange tijd ging deze set gelijk op, maar Vios/k liep geregeld paar punten uit.
Anke Aalberts kwam er in voor Melanie Mijnheer, door een paar mooie opslagen zijn we weer goed bijgekomen in de strijd.
Door hard werken is deze set nog gewonnen door Flash D1 met 25-22.

Artikel delen: