DALFSEN – Graag wil ik even reageren op het artikel “volle bak”. Wij beseffen ons terdege dat het wat rommelig lijkt al die kleding naast de bak, maar dit stond allemaal klaar om afgelopen middag opgehaald te worden door Kleding Inzameling Nederland.
Kledinginzameling Nederland BV verzorgt al meer dan tien jaar de inzameling van gebruikte kleding en schoenen.
De ingezamelde kleding wordt gesorteerd en keurig verpakt, geëxporteerd naar Afrika en Oost-Europa. Ook in Nederland worden gebruikte kledingstukken en schoenen aan de man gebracht op markten en in winkels voor tweedehands kleding. Restmateriaal wordt verwerkt tot poetsdoek of grondstof voor bijvoorbeeld ondertapijt.
Wij zijn dus heel blij dat er zoveel wordt ingezameld. Om voor de toekomst de inzamelstroom aan te blijven kunnen, zonder zakken naast de container, hebben wij met Kleding Inzameling Nederland afgesproken dat er volgende week een extra container geplaatst gaat worden.
Wij hopen dat de Dalfsenaren massaal hun kleding en schoeisel bij ons blijven inleveren, want hiermee zijn wij duurzaam bezig en helpen tevens onze medemens die het minder hebben dan wij.
Met vriendelijke groet,
Jan van Leussen
Welkoop Dalfsen

