DALFSEN – De Damitobeurs is 10 – 11 -en 12 maart. Zie voor de volledige informatie de daarvoor speciaal uitgegeven krant die deze week huis aan huis wordt bezorgd. Ook de gemeente Dalfsen zal ruimschoots op de beurs aanwezig zijn met veel informatie over de woningbouwplannen die op stapel staan in Oosterdalfsen. Zoals 32 kavels die beschikbaar zijn (inmiddels al 31 gegadigden), 22 rijtjeswoningen in een project voor de sociale koop, de 60 zorg of toekomstbestendige woningen in de hoge huursector en de plannen van de Vechthorst 32 woningen te bouwen voor huur.
Tijdens de Damito beurs wordt de meest verbindende ondernemer in de gemeente Dalfsen bekend gemaakt, hiervoor waren er 9 bedrijven aangemeld en inmiddels heeft de jury dit teruggebracht tot 3 genomineerden. Tijdens de Damito komt hier een winnaar uit. Gekeken is naar de meest verbindende ondernemer, gericht op duurzaamheid, klantgerichtheid, presentatie, milieubeleving enz. enz. Genomineerden zijn Wiljo Wienen van garage Wienen, Ger Kappert van gevitaliseerd water en Zorgcentrum Rozengaerde.
Het is belangrijk dat bedrijven zich goed presenteren en samenwerken, deze zijn daar een voorbeeld van aldus de gemeente Dalfsen in een vanmorgen gehouden persbijeenkomst.
WvdV

