VILSTEREN – Optredens waren weer een groot succes voor de Stuwzangers uit Vilsteren in Potsdam, – samen met de Bottergroep Salland. Maar liefst 14 optredens verzorgde het shantykoor de Stuwzangers tijdens het ‘Tulpenfest’ in Potsdam. Onder auspiciën van de Bottergroep Salland werd de reis dit weekend genomen. De weersomstandigheden vielen gelukkig mee. In Potsdam heeft men kunnen genieten van veel Sallandse inbreng.
Henk Ziel uit Raalte Raalte en zijn dochter Ali hebben het geheel voorbereid. Ook in Duitsland is het moeilijk om alles financieel rond te krijgen vandaar ook dat dit ‘Tulpenfest’ twee jaar niet is doorgegaan. Henk Ziel gaf duidelijk aan tijdens de terugreis dat hij er alles aan doet om tot een vervolg te komen.
Het weer viel gelukkig mee en vooral zondag was het bij tijd en wijle behoorlijk zonnig. Het shantykoor de Stuwzangers o.l.v. Flip Jonkman kan zeer tevreden zijn. Ieder optreden – en dat waren er nogal wat – werd spontaan in ontvangst genomen door vele toehoorders. Ook werd 75 Cd’s verkocht van de Stuwzangers. De zangeres Helga Hoffmann Caputh/Potsdam) zong met succes zowel zaterdag als zondag 2 liederen met de Stuwzangers. Jan de Mink verzorgde het geluid op het hoofdpodium en het was perfect. Zondagnacht 3.15 u. arriveerde het Sallandse gezelschap weer in Raalte.







