Optocht – Route Grande Parade van Dalfsen 2016

DALFSEN – Op Koningsdag is zoals elk jaar een optocht, deze start om 14.00 uur vanaf de Bruinleeuwstraat. Dit jaar maken ze daarvan de Grande Parade van Dalfsen, ook vanwege het bezoek van de Koninklijke familie aan Zwolle. En daarom zal de parade in Dalfsen ook een koninklijk tintje hebben! 

Om de optocht beter in te kunnen passen in het drukke programma op Koningsdag heeft de Oranjevereniging ervoor gekozen om de route dit jaar iets korter te maken. Om deze reden is er een kleine wijziging geweest in de straten waar de optocht langs zal rijden. Helaas is er bij het publiceren van onze vergunning een fout gemaakt waardoor er bij de vermelding van de vergunning per ongeluk nog de oude route genoemd wordt. In tegenstelling tot andere jaren zal de optocht dus niet te zien zijn in de Campferbeekstraat, Geert Grootestraat en Stickerstraat! 

De juiste route staat ook vermeldt in de feestgids en op de website van de Oranjevereniging Dalfsen. Hopelijk staan er op Koningsdag vele toeschouwers langs de route van de Grande Parade van Dalfsen! 

 

Route optocht 2016

Start bij Gemeentehuis, Rechts Raadhuisstraat, links Prinsenstraat, Kerkplein, links Bloemendalstraat, rechts Pastoriestraat, links Camerlinkstraat, rechts Stickerstraat, links Thomas á Kempislaan, links Polhaarweg, rechts Brethouwerstraat, links Ruigedoornstraat, rechtdoor Prins Bernhardstraat, einde feestterrein

 

 

Artikel delen: