DALFSEN – De samenwerking met Noggus en Noggus met de stichting Dalfsen helpt Oost Europa is fantastisch aldus de Heer Jan Maters van de stichting die zich bezig houd met de inzameling en de sortering van de kleding.Vaak wordt er kleding gebracht door nabestaanden, die willen dan absoluut niet dat die kleding in de winkel komt te hangen. Wordt deze kleding dan bij ons afgegeven, dan kunnen wij voor 100% de zekerheid geven dat dat niet gebeurt. Dan gaat het zeker naar buitenland.
Bijna dagelijks zijn er vrijwillgers bezig de kleding te sorteren en in bananendozen te pakken, zeg maar klaar maken voor transport. Vandaag zijn de vrouw van Jan Maters samen met haar zus hier mee bezig.
Voor dat de stichting hier plaats in kon nemen zaten ze in de kelder van het gemeentehuis, Later naar de cichoreifabriek en sinds enige tijd hier op het industrieterein. Jan is met name de Wethouder Klaas Agricola dankbaar voor zijn medewerking om dit te realiseren. Het bevalt ze uitermate goed, deze combinatie.






