Jeugd Clubkampioenschappen 2016 bij DLTC Gerner volop bezig. - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto

Jeugd Clubkampioenschappen 2016 bij DLTC Gerner volop bezig.

DALFSEN – Deze week worden de Jeugd Clubkampioenschappen gespeeld op het tennispark van DLTC Gerner in Dalfsen

Afgelopen zondag werd het toernooi geopend en worden er de hele week wedstrijden gespeeld in drie tijdrondes: om 16.00 uur, 17.15 en 18.30 uur.

Woensdagmiddag van half 2 tot half 4 vonden er allerlei activiteiten voor de jongste jeugd plaats. Er waren bal- en slagvaardigheidsspelletjes voor de kleine mini’s en de grote mini’s speelden wedstrijdjes op het miniveld. De kinderen waren enthousiast, deden flink hun best en lieten veel strijdlust onderling zien.
Alle kleine mini’s kregen na afloop een mooie medaille uitgereikt, de winnaars van de grote mini’s kregen een beker.
Als afsluiting van de dag konden de kinderen genieten van een heerlijk broodje knakworst, dat werd aangeboden door Albert Heijn Dalfsen.

Vrijdag 2 september worden om 19.00 uur de laatste wedstrijden gespeeld. Ondertussen wordt de BBQ aangestoken en kunnen de families onder het genot van een lekker hapje kijken naar de laatste speelronde van dit toernooi.
Aansluitend vindt dan de prijsuitreiking plaats. Deze wordt verzorgd door de voorzitter van de vereniging en door een commissielid van de Dalfser Open.

Namens de Jeugdcommissie.
Max Keerssemeeckers

Foto's 2
Jeugd Clubkampioenschappen 2016 bij DLTC Gerner volop bezig. - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto
Artikel delen: