Molenhoek moet het nu doen zonder borden - Foto: Wim
Foto: Wim

Molenhoek moet het nu doen zonder borden

LENTHE – De wijk Molenhoek, tussen Hoonhorst en Wijthmen moet het nu doen vrijwel zonder wijkborden. Een aantal jaren terug zijn hier in de Molenhoek wijkborden geplaatst met het opschrift Lenthe. Maar al snel bleek dat er meer liefhebbers waren voor de borden met dit opschrift.

Mogelijk hangen ze nu ergens in een keet of op een studentenkamer, maar ga maar eens op zoek daarna, want Lente begint al in Heino, dus daar is geen beginnen aan. De bevestiging was ook vrij simpel met inbusboutjes.

 

Het blijft jammer dat borden gestolen worden die door de plaatselijke bevolking zelf is betaald.Misschien herkent iemand de borden en komen ze nu weer terug waar ze hebben gehangen.

Aan de Koelmansstraat zijn beide borden verdwenen en ook aan de Molenhoekweg is er een weg. Nu staat er nog een aan de Molenhoekweg richting de Mars en een aan de Mataramweg.

De palen staan er nog en een deel van de klemmen, dus mogelijk kunnen er nieuwe borden komen.

Als dergelijke borden geplaatst worden zou het advies kunnen zijn de borden en de klemmen te borgen met eentourschroeven om diefstal te voorkomen. Helaas is het hier nu te laat voor.

WvdV

Foto's 3
Molenhoek moet het nu doen zonder borden - Foto: Wim
Foto: Wim
Molenhoek moet het nu doen zonder borden - Foto: Wim
Foto: Wim
Artikel delen: