VILSTEREN – Het Shantykoor de Stuwzangers uit Vilsteren staat voor drie ‘warme’ optredens. Op vrijdag 2 en zaterdag 1!
Vrijdagmiddag zijn het openbare optredens tijdens de slotdag van de Vechtdal Fietsvierdaagse. Vrijdagmiddag van 13.30 u. begint de eerste sessie tijdens de aankomst van fietsers die deelnemen aan de Vechtdal Fietsvierdaagse.
De slotdag is altijd zeer gezellig. Velen blijven dan lange tijd na. Ditmaal bij Camping Bergzicht te Giethmen. Het koor o.l.v. Flip Jonkman uit Heino en met begeleiding van 3 accordeons, gitaar en drums verzorgt maar liefst 4 sessies. Tijdens de morgenuren is het koor te gast bij de Zonnebloem Raalte. Als Locatie is ditmaal uitgekozen voor Veldman aan de Twentseweg bij Heino.
Zaterdagavond gaat ‘de reis’ naar de Imminkhoeve in Lemele. Aldaar is een gezellige avond gepland voor een groep uit Troisdorf/Siegburg. Duitsland.
Meer informatie over de Stuwzangers. www.destuwzangers.nl


