Deel jouw wensen, ideeen en dromen over het centrum van Dalfsen! - Foto: Johan Bokma
Foto: Johan Bokma

Deel jouw wensen, ideeen en dromen over het centrum van Dalfsen!

DALFSEN – Grijp je kans, laat je horen! Deel jouw wensen, ideeen en dromen over het centrum van Dalfsen!

De Dalfsblauwe ondernemerswedstrijd levert ontzettend leuke inzendingen op: Dalfsblauwe hondenkoeken, een blauw dessert als onderdeel van een driegangen menu, blauwe fairtrade etalage, een lange waslijn volgehangen met spijkerbroeken en blauwe laarzen hoog in de lucht boven de Prinsenstraat, blauwe bonbons. Dit is slechts een kleine greep uit de creatieve invallen van Dalfser winkeliers en ondernemers.

Fantastisch om te zien, hoe zij de burgerparticipatie campagne ‘’Dalfsblauw past bij jou’’ kracht bij zetten. De Dalfsblauwe tegeltjes, waarop elke Dalfsenaar zijn wens of idee voor het dorpscentrum kan schrijven, worden op de muur in het tijdelijke Centrumcafé geplakt. Het zogenaamde groeibehang groeit gestaag. De tegeltjes zijn eind vorige week bij elk Dalfs huishouden op de deurmat gevallen. Men kan ingevulde tegeltjes fotograferen en op de facebook pagina van Dalfsblauw plaatsen, op twitter, of gewoon even langsbrengen bij het Centrumcafé aan de Prinsenstraat 12.

De hele maand september is deze elke dinsdag overdag geopend. Elke dinsdagavond is er vanaf 19.30 uur een Meepraatavond, waarbij iedereen kan komen binnenlopen om deel te nemen aan het leuke programma. Onder meer de volgende zaken passeren de revue tijdens de Meepraatavonden: vragen over Dalfsen (wat is typisch Dalfs, wat is de kracht van Dalfsen, waar liggen kansen voor Dalfsen, etc), een leuke vragenlijst die snel, anoniem en gemakkelijk ingevuld kan worden, en 4 moodborden waar je kunt aangeven welke jouw voorkeur heeft en welke absoluut niet. Een en ander gaat gepaard met een natje en een droogje.

Ook worden er extra en speciale Meedenksessies georganiseerd voor zowel senioren als voor jong Dalfsen. De kinderen van Dalfsen kunnen over 25 jaar de inwoners, werkers, verdieners, ouders, ondernemers, vrijwilligers, consumenten en bestuurders in Dalfsen zijn. Daarom vindt er 2x een speciale Dalfsblauwe kindersessie plaats voor groepen 7 en 8 van alle basisscholen uit Dalfsen . En wel op vrijdag 16 september en dinsdag 20 september in het pop up Centrumcafé; beide keren van 10-12 uur. De senioren van Rosengaerde zijn allen ook uitgenodigd om hun ervaring met en kennis van Dalfsen te delen op de speciale Meedenkmiddag op 20 september. En vergeet het grote Dalfsblauwe fotobord niet! Ga op de foto met je hoofd door het bord en post deze foto op de facebookpagina van Dalfsblauw. Laat ook zien dat jij Dalfsblauw bent en maak kans op een mooie prijs! Het bord valt reuze op, en staat elke dinsdag voor het Centrumcafé aan de Prinsenstraat 12. Dinsdag 13 september is het tijd voor de 2e Meedenkavond. Kom ook! Het begint om 19.30 uur. Het wordt warm weer, dus trek de korte broek en slippers aan, dan zorgen wij voor een cool programma!

Artikel delen: