HOONHORST – Vandaag was men al met een grote ploeg mensen het feestterrein van Kachel FM schoon te maken en op te ruimen. Het is gewoon een traditie. En vanavond komen daar nog een hele stoot mensen bij, die vandaag hebben moeten werken. Het is gewoon een fantastisch mooi feest geweest, ook dit jaar weer.
Er is heel wat te doen voor de boel weer opgeruimd is. Vele vrijwilligers zijn hier voor ingezet om de stichting hiermee te helpen. Overal zie je ze bezig met een accuboormachines, boven op de bar. Deze editie kachel FM is alle dagen een speciale machine ingezet welke elke morgen in een vloek en een zucht het terrein ontdeed van plastic bekers. Dat heeft heel wat tijd bespaard voor de vrijwilligers.
Maar de organisatie is heel tevreden hoe alles is verlopen, en weer zonder trammelant en weer meer mensen dan de vorige keer. Zaterdagavond was zo als gewoonlijk natuurlijk de topper. Verkeersregelaars zorgen dat al het auto- en busverkeer in goede banen liep. De bussen konden later op de avond zo voor de tent langsrijden, de passagiers in laten stappen en via de achterkant het terrein verlaten en het liefst via de Blauwe dijk, Heinoseweg richting het station. Dat ging ook dit keer geweldig goed. Ook de activiteiten, de muziek en de eettent: alles is weer gewoon perfect verlopen. De kachel kan voorlopig weer uit en men kan met alle vrijwilligers terug zien op een prachtig mooi super geslaagd dorpsfeest. Een weer een compliment voor de organisatie! Op naar de volgende editie in 2017!






